Jaunumi

27.07.2022

FunCup 2022


Sveiki, piloti!

Šogad FunCup pie jums nāk ar jaunu formātu! Joprojām filozofija ir gūt gandarījumu par kontrolpunktu paņemšanu, noķert sacensību lidojumu garšu un iepazīt pilotu sabiedrību.

Gribētos citēt Ivara Šļivkas teikto: skolu nesenajiem absolventiem šo sacensību apmeklējums būtu bezmaz obligāts!

Reģistrācija sacensībām - https://civlcomps.org/event/fun-cup-2022

Sacensību Nolikums - šeit.

Ko mēs darīsim?
Lidosim vienkāršu un salīdzinoši īsu XC sacensību tipa maršrutu, bet šoreiz uzsvars uz komandas darbu: ja mazāk pieredzējušajam pilotam mērķis būtu- nolidot maršrutu, pieredzējušajam- darīt visu iespējamo, lai pārinieks to izdara. Šis sevī iekļauj gan spēju komunicēt, izstrādāt kopīgu taktiku un rīcības plānus dažādām situācijām, parādīt termāļus, jo lidojumā iegūtie punkti tiks noteikti pēc mazāk pieredzējušā pilota lidojuma treka..

Lai noteiktu komandas, piesakoties nepieciešams aizpildīt anketu, ar kuras palīdzību tiks nodefinēts kurā prasmju grupā nonāksiet šajās sacensībās. Būs arī ar lidošanu diezgan tieši saistīti FUN elementi, kur punkti tiks iegūti individuāli.

Sacensības notiks 6-7.augustā Sabilē. Burvīgā ainaviskā vietā, kas arī dažiem pieredzējušiem pilotiem būs jauna vieta, tādējādi visiem būs iespēja gūt jaunus iespaidus.

Tavs spārns noteikti ilgojas pēc sacensībām! Uz tikšanos FunCup!