Jaunumi

24.01.2023

Tuvākie pasākumi


Nedaudz informācijas par tuvākajiem pasākumiem.
A
Par Latvijas XC Kalnu čempionātu.
Ivars ar Lauri raujas vaigu sviedros, un mēs ceram, ka līdz šīs nedēļas beigām būs kāds taustāms rezultāts. Ja būs nepieciešams, rīkosim atsevišķu ZOOM sesiju potenciālajiem Kalnu čempionāta dalībniekiem šo svētdien vakarā, lai konsultētos un pieņemtu kopēju, visiem pieņemamu lēmumu. Par šo būs atsevišķa ziņa šīs piektdienas vakarā.
B
4. februārī LPF rīko ZOOM workshopu, 19.00 – 21.00 – tiešsaistes lekcija - seminārs “GPS ierīču lietošana maršrutlidojumu sacensībās”, viss par un ap gadžetiem, ko lietojam/vajadzētu lietot sacensībās. Pasākumu vada Dzintars Reiniks. ZOOM saite būs publicēta 4.februārī LPF whatsapp grupā.
C
Nu un tad jau klāt 11. februāris ar LPF 2022. gada sezonas noslēguma pasākumu, viesu namā LASO, Cēsis. Klātienes pasākums.
Pasākuma plāns:

Sākam 15:00
1.Andris Pāže sāks ar stāstījumu par savu pieredzi precizitātes sacensību tiesāšanā – gan Pasaules, gan Āzijas čempionātos piezemēšanās precizitātē ar paraplānu. Piezīme – Andris Pāže šobrīd ir vienīgais FAI 1 kategorijas tiesnesis Latvijā.
2.Matīs Martinovs, Artis Kromanis – “Viss par un ap XC maršrutsacensībām Latvijā”. Plus nedaudz tiks papildināts ar atšķirīgo precizitātes sacensībās, X-Jūrkalnē, Prezidenta Kausā, FunCupā.  
Šī lekcija domāta ikvienam pilotam, lai “vecie” atsvaidzinātu zināšanas (vai arī uzzinātu, ko viņi nekad nav zinājuši, vai netīši ignorējuši), bet jo īpaši tā domāta tieši jaunajiem pilotiem, lai palīdzētu tiem drošāk iejusties sacensību apritē, lai visi nezināmie jautājumi nav jārisina sacensību vietā, tāpēc lekcijā tiks izrunāts viss no A līdz Z, gan par sagatavošanos sacensībām vēl mājās, gan ierodoties sacensībās – kā reģistrēties, kā iet uz startu, kā lidot, kur lidot, kur nosēsties, kā tikt atpakaļ, pašu sacensību norisi, pēcsacensību darbības, u.t.t.
3.Iepriekšējo stāstu papildinās Ivars Šļivka un Lauris Pumpurs ar savu pieredzi par sacensību īpatnībām kalnos, t.sk. organizatoriskajām.
4.Tad sekos LPF valdes atskaite par darbu 2022.gadā. N.Pakulis
5.Inese Šubēvica izstāstīs par aktuālajām un topošajām izmaiņām LPF Rokasgrāmatā, par padarīto Aviācijas likuma izmaiņās un MK noteikumos.
6.Svinīgais brīdis – 2022.gada labāko pilotu, t.sk.rekordistu apbalvošana.
7.Noslēgumā - XC Kausa 2022 Lielās balvas izloze.
8.Kopējais foto un ballīte līdz rītam.
P.s. Ja kādam ir padomā kāds interesants stāsts/piedzīvojums/tēma, kuru noteikti vajadzētu pastāstīt citiem, dodiet ziņu; ļoti iespējams, ka iekļausim šo jau šī pasākuma plānā. Whatsapp 26841427. Normunds
P.s.s. Kā jau iepriekš tika teikts, pilotiem būs iespēja iepriekš piesakoties nakšņot viesu namā atsevišķos numuriņos vai kopējā lielā telpā. Iepriekšējā pieteikšanās nakšņošanai - Inese, whatsapp +371 29209607. Pieteikties tikai whatsapp (ziņa vai zvans). Nakšņošanas vietu skaits (atšķirībā no pasākuma vietu skaita ;) ) ir ierobežots, tāpēc lūgums neatlikt šo pieteikšanos uz pēdējo brīdi.
P.s.s.s. Pasākuma dalībniekiem līdzi jāņem, protams, labs garastāvoklis, un kāds gardums/našķis/groziņš. Pieredzējušie jau labi zina, ka liela daļa pasākuma/tusiņa notiek tieši Laso virtuvē ;)
Tiekās.