Jaunumi

26.06.2019

X-Jūrkalne 2019 noslēgusies, rezultāti


Rezultāti - šeit.

Laikā, kad pilnā sparā notiek slavenie Sarkanā Buļļa X-Alpi, ir noslēdzies arī pirmais mūsu pašu hike&fly maratons -  Zilās Govs X-Jūrkalne!

Izdevās ne mazāk aizraujoši. 24 pašmāju labākie atlēti stājās uz starta līnijas, lai mestu izaicinājumu Jūrkalnes stihijai. Jūrkalne bija pacentusies sarūpēt īpaši šķību, īpaši stipru un īpaši brāzmāinu vēju. Tomēr lielāko daļu tas nespēja apturēt. Garā un meistarībā stiprākie atlēti pieveica visus 38 kilometrus un aizcīnījās līdz pat mūsu Monako – Zaķiem.

Kā jau ekstrēmajās sacensībās, neiztika bez šādiem tādiem zaudējumiem un pat tiešā nozīmē sāpīgām neveiksmēm. Bija gan saplēsti spārni, gan nobrāzti deguni, diemžēl, - arī salauzta kāja... Tas gan nespēja aizēnot ļoti pozitīvo sacensību garu. Par mūsu pirmās X-Jūrkalnes atlētu atlētu parliecinoši kļuva reaktīvais Māris Vancāns, apsveicam! Ļoti cienījami  un pagodinoši, lai arī visai paredzami, jo Māris mums ir vecais dinamiķa vilks un Jūrkalnes eksperts, te viņam ir kā otrās mājas.

Neskatoties uz sarautām stropēm un pārsistu pieri, otrais – Normans Graustiņš, bet trešais – Edija Gašpuitis. Jāatzīmē, ka abi šie atlēti startēja ar B klases spārniem, bet varonīgi pieteicās vienā grupā ar ātrāko C klasi. Respekts!

Starp tiem, kas startēja B ieskaitē vinnēja vēl viens Jūrkalnes pamatiedzīvotājs – Raitis Zvejnieks, gods un slava!

Paldies visiem, kas piedalījās, tiesāja un palīdzēja. Apbalvošana – ikgadējā Laso pasākumā Cēsīs.

Tiekamies X-Jūrkalnē 2020!