Jaunumi

20.01.2019

Papildus info par 13. Latvijas atklātais čempionāts nosēšanās precizitātē ar paraplānu 2019.


Sacensības notiks 2. un 3. februārī, Gulbenes novadā, uz Ludza ezera ledus, atpūtas vieta www.vonadziņi.lv

 

 

Lūdzu reģistrējamies sacensībām laicīgi, lai sacensību organizatoriem vieglāk ar plānošanu. Paldies.

Reģistrācija  šeit līdz 30.janvārim.

 

Pasākuma programma.

2.februāris, 2019

Ierašanās, izmitināšana

9.30-10.30 Reģistrācija, starta numuru izloze

10.30-11.00 Atklāšanas ceremonija, Vispārējais un Drošības brīfings sacensību norises vietā 11.00-17.00 Sacensību lidojumi (pusdienas sacensību norises vietā)

17.00-18.00 Pirmās dienas rezultāti 

20.00-23.00 Pirts, tusiņš

 

3.februāris, 2019

9.00 Brīfings

9.30-14.00 Sacensību lidojumi (pusdienas sacensību norises vietā)

14.00-17.00 Kopvērtējums, Apbalvošanas ceremonija, Sacensību slēgšana, Došanās mājās. Organizatori patur tiesības veikt izmaiņas programmā atbilstoši laika apstākļiem un citiem objektīviem iemesliem.

Ir iespēja ierasties sacensību vietā arī piektdienas vakarā, par to iepriekš informējot Inesi Šubēvicu un vienojoties par nakšņošanu numuriņos piektdienas naktī par atsevišķu samaksu.

 

Par gulēšanu.

Pilotiem gulēšana bezmaksas (naktī no sestdienas uz svētdienu) pirts mājā vienā telpā uz saviem līdzpaņemtajiem martačiem un guļamajiem (grīda – flīžu!!!). Par atsevišķu samaksu (8 Eur) uz vietas ir dabonami matrači ar gultas veļu (skaits - ierobežots).

Pārējie piloti par atsevišķu maksu var gulēt numuriņos. Divvietīgi numuriņi maksā 35 EUR, VIP (2+1) – 60EUr. Iespēja arī izguldīt turpat divvietīgajā numuriņā trešo personu (vai VIP - ceturto) uz sava matrača, vai noīrēt matraci ar gultas veļu uz vietas – 8 Eur. Par istabiņu rezervāciju līdzu informēt Inesi līdz 1. februārim.

Rezervācija, apmaksa par atsevišķiem numuriem – viss pie Ineses Šubēvicas, tel. +371 29209607, pa taisno ar www.vonadzini.lv nav jākontaktē, un nav jātaisa bardaks ;)

 

Tusējam kopējā telpā galvenajā mājā, kur arī ir bārs, iespēja visu laiku ko pasūtīt ēdamu, dzeramu bārā, ieskaitot no rīta brokastis (zviedru galds – 6 eur). 

 

Papildus info:

Ēdināšana lidojumu starplaikā – zupa pusdienās (sestdien un svētdien), plovs sestdienas vakariņās (ne ātrāk kā četras stundas pēc pilotu startiem, jo plovu taisīs Andris un tā pagatavošanai nepieciešamas četras stundas).

Sacensību laikā – tiks aizvilkta elektrība līdz galdam uz laipas ezerā (netālu no mērķa), kur atradīsies elektriskais čaiņiks, piloti paši varēs sev uzvārīt tēju līdzpaņemtajās krūzītēs. Tēja, cukurs, citrons tējai būs :)

Tualete – pirts telpās, max 100 metri no mērķa.

 

SVARĪGI !!!

Pilotiem līdzi jāņem pašiem sava bļodiņa, karote – zupai, plovam, krūze – tējai.

 

Šoreiz viss, tiekamies Stāmerienā :)