Jaunumi

20.10.2018

Traiku eksāmens !!!


Ziņa no Ineses Šubēvicas:

"Sveiki. Atgādinu/informēju, ka novembra sākumā (3.-4., 10.-11. vai 17.11 - atkarībā no laika apstākļiem), plānojas Latvijā 1.eksāmens uz PL1/PL2 kategoriju (traiki, traiki-tandēmi) Cēsīs, Laso.

Lūgums visiem, kas plāno piedalīties līdz 1.novembrim nokārtot visas saistības ar LPF, kas saistītas ar eksāmeniem/licencēm. Par kārtību vairāk skatīt www.paragliding.lv > Licenzēšana, eksāmeni, skolas > Eksāmens.

Lai novērstu interešu konfliktu, šo eksāmenu, izņēmuma kārtā, koordinēju es. Droši rakstiet, ja rodas kādi jautājumi.

Būšu pieejama klātienē Cēsīs 20.-22.10. (tuvākie datumi) - droši zvaniet un brauciet ciemos.

Licencēšanas komisija tiks izziņota eksāmenu dienā. Eksperta statusā piedalīsies Krievijas (pagaidām:), jo lēnām pārtop Latvijas:)) pilots, pasaules čempions, pasaules rekordu turētājs, FAI medaļas par ieguldījumu lidojumu ar traikiem disciplīnas attīstībā saņēmējs, inženieris utt un vienkārši  interesanta personība Kirils Jekimovs.

Nākamie traiku eksāmeni tiek plānoti pēc nepieciešamības, izziņojot eksāmenu jautājumus atsevišķi (neticami, bet teorētiski iespējams, ka vēl šogad).

Lai pārliecinātos vai Jūsu kvalifikācija atbilst nepieciešamajam minimumam PL1 un PL2 kategorijas saņemšanai, lūgums iepazīties ar LPF Rokasgrāmatas aktuālo versiju LPF mājas lapā sadaļā Dokumenti, kartea > Apmācība.Licencēšana > LPF rokasgrāmata, 2018.gada 11.jūlijs.

Paldies!"