Jaunumi

21.08.2017

Aicinājums pilotiem!


Jūrkalnes "Zaķu" priedītes

/papildināts 25.08.2017./

Priedīšu talka veiksmīgi padarīta, 45 kalnu priedītes iestādītas.

PALDIES visiem, kas piedalījās gan pašā talkā, gan mūs atbalstot ar ziedojumiem.

Īpašs paldies Ievai par palīdzību priedīšu loģistikā un pieskatīšanā.

Paldies.

 

 


 

/papildināts 23.08.2017./

Rīt, 24.08.2017. prognozes rāda lidojamu visu pēcpusdienu un vakaru. Tāpēc, rīt, 15.00 tiek organizēta Priedīšu stādīšanas talka Jūrkalnē, Zaķos. Tiekamies 15.00, sastādām priedītes un tad arī vējš nedaudz pierimsies un varēsim izlidoties. Paķeram kāds līdzi arī lāpstu.

Tiekamies Zaķos.

 
Sveiki piloti!
Beidzot ir pienācis laiks pieķerties lietām, kuras ikdienā ik pa laiciņam sanāk pabojāt, tad paskriet tām garām un aizmirst. Bet ne visi to aizmirst ...
Runa iet pat Jūrkalni. Precīzāk, “Zaķiem”. Vēl precīzāk, par” Zaķu” priedītēm.
Daļai no mums tur pa reizei ir sanācis tik pārpūstam un neveikli piezemēties tuvējās priedītēs, ar sekojošu spārna nogurdinošu piņķerēšanu ārā no tām. Dažreiz nāk talkā zāģītis ...
Tad nu tā. Tagad talkā tiekat aicināti Jūs visi, piloti, kuriem patīk lidot Jūrkalnē, un kuri tur vēlas vēl ilgstoši lidot, tusēt un atpūsties.
Tā kā ilgstošā laika posmā esam pietiekoši daudz priedītes tur pabojājuši, tad aicinājums ir sarīkot priedīšu stādīšanas talku, aizbraukt un sastādīt tās. Protams, pirms tam tās ir jāiegādājas.
Palīdzēsim dabai un zemes saimniekiem kompensēt šo mūsu pārnodarījumu.
Tāpēc Latvijas paraplanierisma federācija (LPF) aicina ziedot Jūrkalnes “Zaķu” priedīšu atjaunošanai. Lūgums pārskaitījumu veikt uz LPF kontu:
Biedrība "Latvijas Paraplanierisma Federācija", Reģ. Nr.: 40008062282, A/S SWEDBANK LV77HABA0551012413176 , ar norādi "Ziedojums".
Tas minimums, ko mums tur vajadzētu sastādīt ir ap 20-30 priedītēm, minimālā nepieciešamā summa, lai šī akcija varētu notikt, ir 60 EUR, bet, jo savāksim vairāk, vairāk arī iestādīsim.
Priedīšu par daudz Jūrkalnes stāvkrastam nebūs. Kad nepieciešamo naudas summu savāksim, LPF dos Jums ziņu par talkas datumu un laiku.
Visiem drošus un tālus lidojumus.
LPF.